PenkiIeškok
EN  RU

2019 m. Kovo 20 d., Trečiadienis 
Objektas [ObjectID:178703]
(0/0)
Nuomonės: 114
BS/2 sukėlė susidomėjimą Baltijos šalyse
Liepos 2–5 dienomis „Penkių kontinentų“ bankinių technologijų (BS/2) delegacija aplankė savo partnerius ir klientus Latvijoje bei Estijoje.
Susitikimas Latvijoje vyko su kompanijos partnere „Penki kontinentai Ryga“ ir keturių bankų („Baltic Trust Bank“, „Latvijas Krajbanka“, „SEB Unibanka“ ir „Parex Banka“) IT departamento atstovais, o Estijoje su „First data Estonia“, „BS/2 Estonia“ ir su „SEB Uhisbanki“.
Viešnagės metu buvo pristatyti esami ir nauji BS/2 kompanijos produktai. Taip pat išsiaiškinta, kokie projektai labiausiai domina bankus ir kitas kompanijos partneres, prekiaujančias Vokietijos gamintojo „Wincor Nixdorf“ technine įranga. Buvo pristatyta nauja įmonės „Wincor Nixdorf“ propaguojama moderniųjų bankų skyrių koncepcija BRANCH, taip pat daug kalbėta apie bankomatų su grynųjų pinigų priėmimo funkcija naujoves.
BS/2 įmonės naujovės, kurias pristatė projektų vadovas M. Labašauskas, Techninės priežiūros skyriaus vadovas K. Andriuškevičius, pardavimo vadybininkai A. Pavlova ir P. Bučelis, sulaukė didelio klientų dėmesio. Programinės įrangos prezentacija bei išsamios konsultacijos sudomino kaimyninių šalių klientus: buvo aptarti aktualūs klausimai, rasta bendrų sprendimų ir susitarta dėl tolesnio bendradarbiavimo.
Objekto failai:
Mažas (Ikona)jpg2.61Kb. 64x32
Garsaswav24.61Mb. 02:14

Informacija apie objektą:
Tipas: Garsas
Nuoroda:
Nuoroda(2):
Raktiniai žodžiai: „Penkių kontinentų“ bankinės technologijos (BS/2), „Baltic Trust Bank“, „Latvijas Krajbanka“, „SEB Unibanka“, „Parex Banka“, IT departamentas, „First data Estonia“, „BS/2 Estonia“, „SEB Uhisbanki“, „Wincor Nixdorf“
Rubrika: Verslas ir ekonomika
Įvykio data: 2007-07-12 12:00
Įvykio vieta:
Autorius:
Atstovas: Penki kontinentai, UAB
Autoriaus teisės: Penki kontinentai, UAB
Sukūrimo data: 2007-07-13 08:44
Pakeitimo data:
Reportažas: